Mała architektura

Mała architektura, czyli wszystkie niewielkie budowle z drewna, betonu czy też kamienia znajdujące zastosowanie w ogrodzie. Niewątpliwie elementy  te w istotny sposób kształtują otoczenie naszego domu.

Oprócz funkcji użytkowych posiadają równie ważne zalety estetyczne. I tak np. wszelkiego rodzaju trejaże oraz pergole stanowią podporę dla pnączy tworząc z nimi ładną kompozycje. W swojej ofercie mamy też altany, palisady betonowe jak i  drewniane. Wykonujemy również ciągi piesze z elementów drewnianych (podkłady kolejowe, plastry drewna) ,  kamieniapłyt betonowych itp.

Ważnym elementem są murki oporowe, które doskonale urozmaicają przestrzeń i ozdabiają nasz ogród. Można je wykonać  zarówno z kamienia, elementów betonowych i drewnianych.

Nasza firma dostarcza i montuje wszelkiego rodzaju ławki, huśtawki, zestawy do placów zabaw, grille, meble ogrodowe itp. Wykonujemy również: place grillowe, place wypoczynkowe, schody jak i niewielkie źródełka oraz oczka wodne. Za każdym razem staramy się dostosować do potrzeb klienta.